Відбулась 5-а чергова сесія Фастівської районної ради VIII скликання

Дата: 02.12.2021 12:14

Фото без описуСьогодні, 02 грудня, голова райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович взяв участь в 5-й черговій сесії Фастівської районної ради VIII скликання.
З 42 обраних депутатів в сесії прийняли участь 34 обранці, а також перший заступник голови райдержадміністрації Тюрін Віктор Іванович, заступники Сперкач Наталія Василівна та Куделя Олександр Іванович.
На початку засідання депутатам районної ради вручили відзнаки та подарунки до Дня місцевого самоврядування.
На пленарному засіданні було розглянуто 11 питань порядку денного, а саме: про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони публічної безпеки та порядку на території обслуговування Фастівського районного управління поліції ГУНП в Київській області; про затвердження районної Програми профілактики та протидії злочинності у Фастівському районі на 2021-2023 роки "Безпечна Фастівщина"; про затвердження звіту про виконання районного бюджету Фастівського району за 9 місяців 2021 року; про внесення змін до заходів по реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівського району на 2021 рік; про районний бюджет Фастівського району на 2022 рік; про внесення змін до рішення Фастівської районної ради «Про районний бюджет Фастівського району на 2021 рік» та інші.
По всім піднятим питанням були прийняті рішення.