Очільник району привітав представників місцевого самоврядування Фастівщини з професійним святом

Дата: 03.12.2021 20:28

Фото без описуМісцеве самоврядування – це важлива частина системи влади в Україні. Передусім, вона пов’язана із повсякденним життям людей і відіграє велику роль у їх гуртуванні.

Саме тому, 03 грудня, голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович привітав представників органів місцевого самоврядування Фастівського району з професійним святом - Днем місцевого самоврядування.

На гостей чекав святковий концерт за участі викладачів Боярської школи мистецтв Юліанни Бенідовської-Української та Васила Кравчука, вокального тріо «Лада» під керівництвом Любові Рачинської, працівників закладів культури Боярської громади Наталії Горенко, Ольги Перкрестової та Максима Коваленка.

З нагоди професійного свята очільник району вручив грамоти та подарунки.

Кабатов Євген Олександрович подякував депутатам, міським та сільським головам, працівникам органів місцевого самоврядування за результативну роботу і тісну співпрацю, завдяки чому вдається зробити в районі багато хороших справ.