Голова Київської обласної державної адміністрації Володін Василь Геннадійович привітав представників місцевого самоврядування Фастівського району

Дата: 07.12.2021 18:47

Фото без описуСьогодні, 07 грудня, голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович прийняв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Під час урочистостей голова Київської обласної державної адміністрації Володін Василь Геннадійович вручив почесні грамоти, подяки та вітальні листи й представникам Фастівського району, а саме: міському голові Нетяжуку Михайлу Володимировичу, голові Томашівської сільської ради Пашун Олені Василівні, голові Кожанської селищної ради Сажко Володимиру Андрійовичу, голові Гатненської сілької ради Паламарчуку Олександру Івановичу, заступнику Глевахівського селищного голови Полтавець Олександру Івановичу та заступнику голови Чабанівської селищної ради Бондар Юрію Миколайовичу.

А також на гостей чекав святковий концерт та чудовий настрій.