Проведено робочу зустріч щодо будівництва Великої окружної дороги

Дата: 22.12.2021 10:58

Фото без описуСьогодні, 22 грудня, голова адміністрації Кабатов Євген Олександрович провів робочу нараду із представниками ТОВ Інститут територіального планування.
Метою зустрічі було обговорення 1 етапу планування будівництва великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ-Чоп (М-06) до автомобільної дороги Київ-Одеса (М-05) на території Фастівського району.
Будівництво ВОД відновилося завдяки програмі Президента України "Велике будівництво". Передбачається, що довжина дороги складатиме 150 км. Це дуже масштабний проєкт - дорога прокладатиметься в обхід населених пунктів лісовою та болотистою місцевістю. Буде враховано безліч нюансів, які стосуються і комфорту людей, і збереження природи. Важливо те, що під час робіт будуть впроваджуватись особливі інженерні рішення для збереження екосистеми. Окрім цього, проєкт передбачає встановлення на естакаді поблизу житлових будинків шумозахисних систем.