23 грудня під патронатом голови Київської обласної державної адміністрації Володіна Василя Геннадійовича, маленькі жителі Фастівщини відвідали новорічно-різдвяне свято

Дата: 23.12.2021 18:30

Сьогодні, 23 грудня 2021 року, під патронатом голови Київської обласної державної адміністрації Володіна Василя Геннадійовича, маленькі жителі Фастівщини відвідали новорічно-різдвяне свято. Участь в заході взяла заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Наталія Василівна Сперкач.

Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» презентував глядачам інтерактивну виставу «Пригоди фантастичні у свята новорічні», де 200 дітей медичних та педагогічних працівників бюджетної сфери Фастівського району подорожували у часі та знайомились з українськими традиціями.

Новорічна атмосфера зустрічала гостей перед початком вистави, де діти мали змогу познайомитись, погратись та сфотографуватись з аніматорами академічного театру українського фольклору.

Після перегляду вистави для всіх присутніх лунали найкращі слова привітання з прийдешніми новорічно-різдвяними святами від Святого Миколая, а діти поїхали у свої домівки з солодкими подарунками.