На Фастівщині відбулися змагання із боротьби дзюдо

Дата: 25.12.2021 16:38

Фото без описуСьогодні, 25 грудня, напередодні 5-ти річчя з дня відкриття спортивного комплексу ім. Івана Піддубного, що в селищі Калинівка, вже традиційно відбулися змагання з дзюдо серед юнаків та дівчат. В турнірі взяли участь 150 юних спортсменів до 12 років зі всієї Київської області.

На параді відкриття, перед учасниками змагань з привітальним словом виступили голова Фастівської районної державної адміністрації Кабатов Євген Олександрович, депутат Київської обласної ради Одинець Владислав Іванович, голова Калинівської селищної ради Олексенко Юлія Олексіївна та голова Фастівської районної ради Веремейчик Віктор Петрович.Фото без опису

Під час свого виступу голова Фастівської РДА привітав учасників змагань, висловив слова вдячності батькам і дітям, які активно займаються спортом, побажав усім спортсменам удачі, завжди добиватися поставленої мети й ніколи не здаватися.