Привітання голови адміністрації з Новим роком та Різдвом

Дата: 30.12.2021 13:22

Фото без описуЛюбі друзі!
Від щирого серця вітаю вас з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим!
Залишилося зовсім небагато часу, і нинішній рік стане частиною історії. На порозі нового 2022 року ми підбиваємо підсумки минулого року і будуємо плани на майбутнє. Новий рік – це свято, яке поєднує минуле, сьогодення та майбутнє, світлі мрії та нові цілі. Ми - в очікуванні яскравих подій та добрих звершень.
Нехай новий 2022 рік принесе у кожну оселю, у кожну сім'ю здоров'я, любов і щастя, подарує всім радість життя, мир та благополуччя, стане для нас щасливим часом нових ідей, знакових подій та добрих змін. Нехай бажання, загадані новорічної ночі, обов'язково збудуться і нехай завжди буде місце для нової мрії!
З наступаючим Новим роком та Різдвом!
З повагою,
голова Фастівської районної державної адміністрації