В ПРОГРАМУ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»-2022 ВКЛЮЧЕНО 5 ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ КИЇВЩИНИ

Дата: 11.01.2022 08:44

До програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на 2022 рік включено 5 шкіл в Київській області. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Плануємо в цьому році збудувати дві нові школи: в с. Гора Бориспільського району та в смт Чабани Фастівського району; а також новий корпус школи №13 в смт Гостомель. Крім того реконструюємо існуючі школи: в с. Проців та с. Святопетрівське. Поступово йдемо до своєї важливої мети – щоб усі діти Київщини мали змогу навчатися в комфортному освітньому середовищі», – зазначив голова Київської ОДА Василь Володін.

Нагадаємо, всього в рамках «Великого будівництва» заплановано до реалізації 16 проєктів: ЗОШ – 5, ДНЗ – 5, спортивних об’єктів – 5, ЦНАП – 1.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА