У 2021 РОЦІ У РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» НА КИЇВЩИНІ РЕАЛІЗОВАНО 15 ПРОЄКТІВ МЕДИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Дата: 13.01.2022 09:34

Впродовж 2021 року в Київській області в рамках програми  Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» було реалізовано 15 проєктів медичної інфраструктури.

«Зокрема, це 6 приймальних відділень та 9 амбулаторій. Загалом на реалізацію даних проєктів було виділено 61,447 мільйонів гривень», – зазначив перший заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко.

Також він додав, що дані медзаклади забезпечені дороговартісним обладнанням: комп’ютерними томографами, сучасними апаратами УЗД, рентгенапаратами тощо та транспортом, необхідним для своєчасного надання якісних медичних послуг жителям області.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА