Проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 20.01.2022 14:54

Фото без опису20 січня під керівництвом голови Фастівської районної державної адміністрації Кабатова Євгена Олександровича відбулось засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС на якому були присутні голова Фастівської районної ради Веремейчик Віктор Петрович, перший заступник голови адміністрації Тюрін Віктор Іванович, заступник голови адміністрації Куделя Олександр Іванович, представники громад району, керівники закладів охорони здоров'я, Фастівського районного управління поліції, Фастівського відділу Держпродспоживслужби, Фастівського районного управління ДСНС та представники підприємств, які обслуговують дороги Фастівщини.

У порядку денному розглядались питання: про протиепідемічний стан на території Фастівського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19; щодо готовності комунальних служб, підприємств, установ та організацій району до забезпечення розчищення ділянок автомобільних доріг на території Фастівського району, місць відстою великовагового та великогабаритного автотранспорту під час погіршення погодних умов; про основні заходи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, установ, підприємств й організацій щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2022 році; про забезпечення заходів щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах Фастівського району в зимовий період.Фото без опису

В ході засідання найбільше питань виникло до незадовільної роботи Фастівського районного управління поліції та Фастівського відділу Держпродспоживслужби. Голова району наголосив, що зазначені служби мають негайно активізувати свою роботу, яка має відповідати умовам сучасності, а в разі відсутності покращення будуть прийняті жорсткі міри.

За підсумками комісії з питань ТЕБ та НС задля оперативного вирішення питань прийнято рішення проводити засідання в аналогічному, розширеному форматі.