Голова райдержадміністрації провів щотижневу нараду з представниками силових структур району

Дата: 24.01.2022 10:47

Фото без опису24 січня голова районної державної адміністрації Кабатов Євген Олександрович, за участі заступника Куделі Олександра Івановича, провів робочу зустріч з керівниками правоохоронних органів та силових структур Фастівського району.

Під час засідання обговорено питання правопорядку, законності, охорони громадської безпеки й профілактики правопорушень, а також відпрацювання заходів щодо збереження стабільної ситуації безпеки населення та об'єктів інфраструктури на території району.

По завершенню наради голова районної державної адміністрації зазначив, що позитивних зрушень в подоланні злочинності можливо досягнути лише у разі максимальної згуртованості усіх правоохоронців та закликав учасників наради спільно працювати над забезпеченням ефективного захисту громадян та інтересів держави.