Василь Володін: 2021-й рік для Київщини у напрямку розвитку інфраструктури був дуже продуктивним

Дата: 28.01.2022 11:33

Фото без опису2021-й рік для Київщини у напрямку розвитку інфраструктури був дуже продуктивним. У рамках програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво нам вдалося успішно реалізувати низку соціальних і дорожніх проєктів. І я хочу розповісти про ключові моменти в розбудові пристоличного регіону.

У Броварах встановили найбільший синьо-жовтий стяг Київщини на 72-метровій щоглі.
Це символ єдності всіх наших жителів і нагадування про те, якою дорогою ціною нам дістається наше мирне та вільне життя.

Також ми продовжували «зшивати» область якісними автошляхами.
За рік у межах області було збудовано та відремонтовано 261 км державних доріг та ще відремонтовано 84 км місцевих доріг.

Вдосконалювали медичну мережу як у містах, так і у селах.
Відкрили вісім нових амбулаторій у селах Білоцерківського, Фастівського, Обухівського та Броварського районів та обладнали їх діагностичним обладнанням. Це дуже важливий момент, тому що люди повинні мати можливість отримати кваліфіковану допомогу лікаря в себе вдома, а не їхати задля цього в центр громади.
Обладнали шість приймальних відділень у опорних лікарнях в Іванкові, Обухові, Переяславі, Тетієві, Фастові й Ірпені. Якісну діагностичну техніку вони отримали аналогічно. Це дозволить лікарям більш ефективно працювати з пацієнтами та призначати їм лікування.

Розвивали і освітню інфраструктуру. Загально роботи проходили майже на 29-ти тисячах м².
Завершили роботи в дитсадках в селищі Красятичі, селах Студеники, Лебедівка і Синяк, містах Обухів і Вишневе.
Оновили п’ять шкіл у селах Пашківка, Жоравка, Вовчків та містах Яготин і Тетіїв.
Завдяки проведеній роботі тепер 893 дошкільнят і ще 1995 школярів мають навчатись у комфортних і безпечних умовах.

У фокусі уваги залишалась і спортивна інфраструктура.
Відкрили три стадіони у Білій Церкві, Сквирі та Волошинівці.
Звели фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці.
Реконструювали басейн у Славутичі.
Збудували Академію спорту в Бучі. Підкреслю, що саме цей об’єкт визнали найзнаковішим серед спортивних у всій країні. Пишаємось! Це значне досягнення.

Додатково підсилювали спортивну інфраструктуру Київщини й встановили 69 сучасних активних парків.
Завдяки цим проєктам відроджується спортивне життя в регіоні. Не виключаю, що вже сьогодні на цих об’єктах тренуються майбутні Олімпійські чемпіони.

У 2021-му році було зроблено дуже багато. І це найкраща спільна інвестиція всіх громадян. Бо дороги й мости, школи й садочки, спортивні комплекси, стадіони та всі інші об’єкти «Великого будівництва», як слушно зауважив Президент, оновлюються за кошти платників податків.

На цей рік маємо не менш амбітні плани. Будемо так само активно працювати над тим, щоб пристоличний регіон ставав ще кращим і комфортнішим. І зовсім незабаром розповім в деталях, які ж саме проєкти будемо реалізовувати в 2022-му році.