Відбулась щотижнева нарада голови адміністрації із керівниками правоохоронних органів та силових структур району

Дата: 31.01.2022 11:02

Фото без опису31 січня голова районної державної адміністрації Кабатов Євген Олександрович, за участі заступника Куделі Олександра Івановича, провів нараду із керівниками правоохоронних органів та силових структур району.

В ході наради велася розмова про формування планів спільних заходів на найближчий період. Було піднято питання щодо оперативного інформування Фастівської райдержадміністрації щодо всіх надзвичайних ситуацій або інших подій, що трапилися на території району та основні інформаційно-масові заходи суспільного характеру, які сплановані на території громад. Окрім того, йшлося про дотримання карантинних вимог, забезпечення громадського порядку в місцях масового перебування людей, про попередження загибелі людей на водних об’єктах та вжиття заходів з протипожежної безпеки.