Відбулась зустріч голови райдержадміністрації та Фастівського міського голови з представниками компанії, яка займається проєктуванням індустріальних парків

Дата: 02.02.2022 14:30

Сьогодні, 02 лютого, пройшла робоча зустріч голови райдержадміністрації Кабатова Євгена Олександовича та Фастівського міського голови Нетяжука Михайла Володимировича з представниками компанії, яка займається проєктуванням індустріальних парків.

Метою зустрічі була розробка проєкту в області розвитку інфраструктури об'єктів задля досягнення збалансованого розвитку м. Фастова.

Загалом зустріч пройшла в позитивній атмосфері, адже вагомим чинником у реалізації тих чи інших проєктів, зокрема, інфраструктурних, є наявність співпраці та конструктивного діалогу.