Голова райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович провів щотижневу нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району

Дата: 07.02.2022 10:31

Фото без описуСьогодні, 07 лютого, голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович, за участі заступника Куделі Олександра Івановича, провів щотижневу робочу нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району.

В ході засідання присутні обговорили питання щодо забезпечення законності, охорони правопорядку та поточної ситуації з Covid-19 на території Фастівського району.

Очільник району Кабатов Євген Олександрович по закінченню зустрічі надав відповідні рекомендації та доручення, а також наголосив на необхідності забезпечення належної взаємодії щодо оперативного обміну інформацією.