Відбулась нарада голови райдержадміністрації з керівниками правоохоронних та силових структур району

Дата: 14.02.2022 11:11

Фото без опису14 лютого голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович разом з заступником Куделею Олександром Івановичем провели нараду з представниками силових структур району.

В ході засідання розглянуто ряд питань, зокрема, щодо стану криміногенної ситуації в районі в тому числі забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, профілактики адміністративних та інших правопорушень. Особливу увагу учасники зустрічі приділили питанню готовності особового складу силових структур та правоохоронних органів до оперативного реагування в разі виникнення надзвичайних ситуацій.