Голова Фастівської райдержадміністрації прийняв участь у нараді голови Київської ОДА з питань територіальної оборони

Дата: 14.02.2022 22:06

Фото без описуГолова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович прийняв участь в нараді голови Київської обласної державної адміністрації Кулеби Олексія Володимировича з питань територіальної оборони кожної з громад Київської області. Участь у засіданні взяли також голова Київської обласної ради разом зі своїми заступниками, керівники фракцій Київської обласної ради та всі очільники районних державних адміністрацій області.

Під час наради обговорено нагальні питання, зокрема, щодо розміщення підрозділів територіальної оборони та створення належних умов для їх функціювання та служби.

Крім того, обговорили заходи щодо удосконалення військово-патріотичного виховання та ряд інших питань, які сприятимуть якісному розвитку територіальної оборони Київської області.