Вшанування пам’яті учасників бойових дій на територіях інших держав

Дата: 15.02.2022 12:20

Фото без опису15 лютого голова Фастівської районної державної адміністрації Кабатов Євген Олександрович взяв участь в заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 33-ої річниці виведення військ з Афганістану.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх воїнів, які загинули на території інших держав виконуючи свій інтернаціональний обов’язок та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам, до пам’ятного знаку прикордонникам 91-го Рава-Руського прикордонного загону, які загинули у липні 1941 року, захищаючи м. Фастів від окупантів, та до пам’ятника Захисникам України.

Пам’ятати про тих, хто сьогодні не з нами, віддати честь загиблим у страшних війнах – наш священний обов’язок.

Висловлюємо шану та повагу тим, хто продовжує й зараз миротворчу справу, захищаючи право кожного з нас на свободу та територіальну цілісність нашої держави.