Кабатов Євген Олександрович провів робочу нараду з сільськими, селищними, міськими головами

Дата: 15.02.2022 14:03

Фото без описуСьогодні, 15 лютого, голова районної державної адміністрації Кабатов Євген Олександрович, за участі заступників Сперкач Наталії Василівни та Куделі Олександра Івановича, провів нараду щодо обговорення основних питань життєдіяльності району з сільськими, селищними, міськими головами.

Нарада пройшла в активному обговоренні, кожен висловив свою думку та бачення щодо усіх питань, що розглядались.

На завершення зустрічі Кабатов Євген Олександрович закликав присутніх до ефективної взаємодії у виконанні районних та державних програм, що допоможе якісно впливати на розвиток громад та в цілому, розвиток Фастівського району.