Проведено засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 17.02.2022 13:21

Фото без опису17 лютого під керівництвом голови Фастівської районної державної адміністрації Кабатова Євгена Олександровича відбулось засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС за участі голови Фастівської районної ради Веремейчика Віктора Петровича, першого заступника голови адміністрації Тюріна Віктора Івановича, заступників голови Куделі Олександра Івановича та Сперкач Наталії Василівни, представників громад району, керівників Фастівської районної філії ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», Фастівського районного управління поліції, Фастівського районного управління ДСНС та Фастівського відділу Держпродспоживслужби.

На порядок денний було винесено ряд питань, а саме: про протиепідемічний стан на території Фастівського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2; про основні заходи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій Фастівського району щодо запобігання надзвичайним ситуаціям у сфері громадського харчування і торгівлі; про поводження з непридатними до використання та забороненими до застосування хімічними засобами захисту рослин на території Фастівського району; про підведення підсумків роботи районної комісії з питань ТЕБ та НС за 2021 рік.

Заслухавши членів комісії та запрошених комісія прийняла відповідні рішення.