Фахівці Фастівського районного управління ДСНС спільно з представниками Національної поліції провели профілактичну бесіду з викладачами на випадок настання воєнних дій

Дата: 14.02.2022 17:00

14 лютого фахівці Фастівського районного управління  ДСНС разом з представниками національної поліції провели навчальні бесіди  на випадок евакуації дітей під час військових дій з працівниками  ОЗО "Калинівський академічний ліцей – освітній центр" Калинівської територіальної громади.

Основною метою заходу було попередження виникнення надзвичайних ситуацій. Акцент було зроблено на правильність дій під час військових дій та необхідності проведення запобіжних заходів.

Наприкінці зустрічі вогнеборці вручили працівникам навчального закладу тематичні листівки на протипожежну тематику.