ПОНАД 2 ТИСЯЧІ МІСЦЬ У ШКОЛАХ ТА 705 У САДОЧКАХ З‘ЯВИТЬСЯ НА КИЇВЩИНІ ЗАВДЯКИ «ВЕЛИКОМУ БУДІВНИЦТВУ»

Дата: 18.02.2022 10:31

Фото без описуНа Київщині триває реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Так, планується збудувати та відремонтувати 5 шкіл, завдяки чому буде створено додатково 2303 учбових місця.

Про це повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

«в рамках програми Президента плануємо збудувати школи в с. Гора і смт Чабани, добудувати новий корпус ліцею у Гостомелі, реконструювати школи в с. Святопетрівське та с. Проців. Завдяки проведеним роботам у цих навчальних закладах з‘явиться 2303 учбових місця и 261 – робоче», – зазначив заступник голови Київщини.

Крім того, до програми «Велике будівництво» включено п‘ять дитячих садків: садок для дітей з обмеженими можливостями в м. Вишневе, садки в с. Михайлівка-Рубежівка, с. Святопетрівське, с. Гатне та садок – школу першого ступеня в с. Бобриця.

В цих ДНЗ буде створено 705 місць для вихованців та 189 нових робочих місць.