20 лютого біля пам'ятника Андрія Саєнка пройшли заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 13:19

Фото без опису20 лютого 2022 року ми відзначаємо восьму річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

Тому сьогодні перший заступник голови Фастівської райдержадміністрації Тюрін Віктор Іванович, Фастівський міський голова Нетяжук Михайло Володимирович та представники громадськості хвилиною мовчання вшанували пам’ять патріотів та поклали квіти до пам’ятника загиблому Герою Небесної Сотні Андрію Саєнку.

Слава Героям Небесної Сотні, слава українським воїнам, які з гідністю та честю виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини. Будьмо гідні своїх Героїв, які віддали свої життя за нашу свободу та право на вільний розвиток!