В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ З РОЗМІНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ

Дата: 22.05.2022 12:11

Фото без описуПротягом минулої доби 21 травня проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечних предметів у населених пунктах:

Бучанського району: с. Шибене, с. Бабинці, с. Загальці, смт Бородянка, с. Поташня, с. Королівка, с. Липівка, с. Шевченкове, с. Здвижівка,

Броварського району: с. Лук’янівка, с. Плоське,

Вишгородського району: с. Димидів, с. Велика Димерка, с. Богданівка, с. Кухарі, с. Тетерівське, с. Лісове, с. Залишани, с. Красятичі,с. Левковичі, с. Термахівка, с. Новий Світ,

Фастівського району:  с. Тарасівка.

Протягом доби обстежено 35,153 га території, з них 0,03 га акваторії водних об’єктів. Перевірено 6 км автомобільних доріг, 0,5 км ліній електропередач,  знешкоджено 211 од ВНП.

Всього з початку робіт обстежено 13150,72 га території, з них 0,51 га акваторії водних об’єктів, 1026 об’єктів, 279,4 км автомобільних доріг та 7 км ж/д колії, 957,99 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу,  виявлено та знешкоджено 34 тис 866 од. ВНП.

Впродовж дня піротехніками обстежено 13 домогосподарств Бучанського, Броварського та Вишгородського районів.

Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним
з вибухонебезпечними предметами в населених пунктах Броварського району, охоплено 18  об’єкти (166 осіб).

До робіт залучалося 109 осіб та 37 од. техніки від ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей.

Роботи продовжуються.