Фастівська Районна Державна Адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В Україні на базі Держпродспоживслужби створена Національна платформа продовольчої безпеки

Дата: 09.06.2022 13:28
Кількість переглядів: 156

В Україні на базі Держпродспоживслужби створена Національна платформа продовольчої безпеки, яка дозволяє об'єднати зусилля військових адміністрацій, виробників харчових продуктів, торговельних мереж, логістичних компаній, міжнародних організацій для стимулювання розбудови української економіки, навіть в умовах війни, та забезпечення харчовими продуктами й товарами першої необхідності мешканців громад, учасників Збройних Сил України та територіальної оборони.

Платформа є зручним та оперативним інструментом для пошуку найнеобхідніших продуктів і товарів широкого вжитку, пропозицій для виробників із урахування логістичних можливостей. У період, коли відбувається переміщення виробничих потужностей, втрачено раніше налагоджені зв'язки, вона є зручним механізмом поновлення партнерських стосунків і налагодження конструктивної роботи. Через неї можна поінформувати учасників ринку про свої потреби, а також сповістити про наявні пропозиції.

Цінність платформи полягає в доступі користувачів до актуальної інформації та можливості прямого контакту між покупцем та постачальником. Крім того, ще однією перевагою платформи є можливість замовлення логістичних послуг.

Наразі Платформа продовжує допомагати місцевим громадам, комерційним структурам та волонтерським організаціям оперативно взаємодіяти та вирішувати питання постачання товарів, у яких є потреби на місцях. Учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів.

Станом на 06.06.2022 на Платформі зареєстровано 4485 користувачів,
в тому числі 165 Київська область.

Реєстрація та робота на Платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання Платформи.

Посилання на платформу для реєстрації https://dpss.creatio.com.

У разі виникнення питань щодо реєстрації на вказаній платформі звертайтесь на електронну адресу: consumer@dpssko.gov.ua (обов’язково
в повідомленні вказати ПІБ, найменування суб’єкта господарювання (органа виконавчої влади та місцевого самоврядування) та контактний телефон).

Постійну підтримку можна отримати за телефоном (098)132-67-05.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень