Привітання з Днем батька

Дата: 19.06.2022 10:07

Фото без описуВ третю неділю червня щороку в Україні на державному рівні відзначається День батька.

Батько уособлює в собі гордість, рішучість, героїзм, мужнього захисника сім’ї та держави, патріота своєї країни. Ми прислухаємося до мудрих батьківських порад, можемо опертися на сильне його плече, довіряти його вчинкам. Бути справжнім батьком – не тільки велика радість, але й відповідальність перед дружиною, дітьми, здатність до самовдосконалення та самопожертви.

Я бажаю всім чоловікам, щоб їм все вдавалося у житті, завжди була можливість забезпечувати гідний рівень життя для своєї родини, знаходити час для спілкування зі своїми дітьми, бути для них добрим прикладом і надійною підтримкою. Благополуччя, міцного здоров’я, миру і добра.

З повагою, начальник Фастівської районної державної адміністрації Юрій Волков