Привітання начальника Фастівської районної військової адміністрації Юрія ВОЛКОВА з нагоди відзначення Дня Конституції України!

Дата: 28.06.2022 08:00

Фото без опису

"Конституція України – головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі. Основний Закон наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. У цей святковий день бажаю усім мирного неба, міцного здоров'я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім'я процвітання України. Нехай злагода, мир та добро панують у наших серцях. Слава всім хто захищає державу! Вічна пам'ять кожному хто загинув за Україну! Слава Україні!"- Юрій ВОЛКОВ.

Протягом дня чекайте на відеопривітання кожного з голів територіальних громад Фастівського району!