Номер рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ у разі зміни місцезнаходження (місця проживання) СГ не змінюється

Дата: 08.08.2022 17:00

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що рахунки в системі електронного адміністрування податку на додану вартість відкриваються автоматично на підставі реєстру платників податку, який надсилається Державному казначейству України не раніше ніж за один робочий день до дати реєстрації особи платником податку.

У Реєстрі зазначається, зокрема індивідуальний податковий номер платника ПДВ та дата його реєстрації платником ПДВ.

Індивідуальний податковий номер платника ПДВ присвоюється особі, що реєструється як платник податку і використовується для сплати податку. Індивідуальний податковий номер зберігається за платником ПДВ до моменту анулювання реєстрації платника ПДВ.

Новий електронний рахунок відкривається у разі повторної реєстрації особи платником податку.

Отже, при зміні СГ місцезнаходження (місця проживання), в тому числі пов’язаного зі зміною адміністративного району, анулювання реєстрації платника ПДВ не відбувається, а  повторна реєстрація платником ПДВ не здійснюється, у зв’язку з цим підстави для відкриття нового електронного рахунку відсутні, а номер рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ не змінюється.