Марафон до Дня Незалежності України

Дата: 22.08.2022 13:50

Фото без описуНаша сила в наших голосах та ідеях, у вмінні знаходити рішення та не опускати руки, прагнути, захищати, виборювати та перемагати! Тож всі ми, хто зараз разом, пліч-о-пліч, кожного дня обробляє тисячі запитів про допомогу, працює в тилу та боронить нашу Батьківщину і є та рушійна СИЛА, яка зветься НАЦІЯ!

Напередодні Дня Незалежності України ми вирішили показати цю силу. Пропонуємо доєднатися до трансляції, де ми познайомимо вас з нашими українцями, які щодня, кожен на своєму "фронті" наближає перемогу!

Поспілкуємось з цікавими людьми, оголосимо результати конкурсу творчих проєктів «Код Нації», зробимо свій черговий невеличкий внесок у перемогу - проведемо благодійну лотерею з крутими призами! Доєднуйся, бо сила в тобі!