02 вересня відбулося навчання/нарада по впровадженню програмного забезпечення Єдиної інформаційної системи соціальної сфери

Дата: 05.09.2022 13:22

02 вересня 2022 року відбулося навчання/нарада по впровадженню програмного забезпечення Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (далі ЄІССС), у якій прийняли участь начальник управління соціального захисту населення  Фастівської районної військової адміністрації Валентина Перга, заступник начальника управління соціального захисту населення  Фастівської районної військової адміністрації Наталія Христенко та спеціалісти відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог, спеціалісти відділу обслуговування громадян та діловодства.

У Фастівському районі станом на 02.09.2022 року зареєстровано 28799 внутрішньо переміщених осіб.

Станом на 02.09.2022 прийнято та опрацювано 411 заяв на грошову компенсацію вартості одноразової натуральної  допомоги «пакунок малюка».