Привітання до Дня ракетних військ і артилерії та Дня інженерних військ

Дата: 03.11.2022 10:02

Фото без описуШановні воїни-артилеристи, воїни-інженери, працівники Збройних Сил України, ветерани ракетних військ і артилерії, інженерних військ! Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем ракетних військ та артилерії, Днем інженерних військ!

Символічно, що ми відзначаємо ці два свята в один день. Непохитна міць української армії, "боги війни" - ракетні війська і артилерія - стоять на варті України і завжди готові миттєво боронити українців за допомогою своєї грізної зброї. Військові ж інженери розчищають проходи через мінні поля і загородження супротивника, розбирають завали і руйнування для забезпечення руху наших військ. Саме завдяки ним піхота і танкісти мають змогу просуватися вперед.

Переконаний у тому, що ви, шановні воїни, й надалі будете зразком самовідданого служіння Україні.

З нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, миру, щастя, невичерпної енергії та нових досягнень на благо зміцнення обороноздатності нашої Батьківщини.

З повагою, начальник Фастівської районної військової адміністрації Юрій Волков