Фастівська районна військова адміністрація інформує

Дата: 18.11.2022 13:33

Фото без описуФастівська районна військова адміністрація інформує про те, що для надання допомоги сім’ям з дітьми за принципом «єдиного вікна» на базі Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було створено Консультаційний центр, куди кожен може звернутись особисто (м. Київ, вул. Інститутська, 21/8) або за телефоном 0800-50-17-20 (безкоштовно в межах України), 044-299-74-08 (для дзвінків із-за кордону).

Так, звернувшись до Консультаційного центру можна отримати роз’яснення щодо можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на територію України, легалізації свідоцтва про народження дитини, заповнити заявку на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни, щодо отримання гуманітарної допомоги тощо.