Привітання з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 08:34

Фото без опису21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. День Гідності та Свободи – одне із знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Двом історичним подіям, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, та не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

З повагою, начальник Фастівської районної військової адміністрації Юрій Волков