Перший заступник голови Фастівської районної військової адміністрації Валентин Гребеніченко прийняв участь у покладанні квітів до пам’ятника загиблому під час Революції Гідності Андрію Саєнку

Дата: 21.11.2022 15:16

Фото без описуДо Дня Гідності та Свободи, з метою вшанування пам’яті про події Революції Гідності, пам’яті про загиблих у відстоюванні права українців на гідність та свободу, з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, перший заступник голови Фастівської районної військової адміністрації Валентин Гребеніченко, Фастівський міський голова Михайло Нетяжук та представники громадськості поклали квіти до пам’ятника загиблому під час Революції Гідності Андрію Саєнку.

Революція Гідності залишила глибокий і незабутній слід в історії нашої держави, а її ідеали назавжди змінили та об’єднали український народ.
Пам’ятаймо подвиги наших Героїв, шануймо їх мужність та відвагу.

Вистояли на Майдані – переможемо у війні!