Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 29.12.2022 13:11

Фото без описуТовариство з обмеженою відповідальністю «Фастівське хлібоприймальне підприємство» (ТОВ "Фастівське ХПП»), (юр. адреса: 08652, Київська область, Білоцерківський район (бувш. Васильківський р-н), Ковалівська територіальна громада, село Ковалівка, вулиця Монастирська, будинок 8) повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря в Департаменті екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації, у  зв’язку із заміною 2-х зерноочисних машин Dakota з циклонами Петкус  на зерноочисні сепаратори ЛУЧ ЗСО-200 з циклонами УЦО-900 на промисловому майданчику за адресою 08501, Київська область, Фастівський район, Фастівська міська громада, м. Фастів, вул. Соборна буд.2. Джерелами викидів є: завальна яма, труби від 2-х зерносушарок марки Sukup U7024 (2 од.), циклони УЦО-900 (2од.) від 2-х зерноочисних машин ЛУЧ ЗСО- 200, силоси (5од.),  для зберігання пшениці (ємністю по 7т),  силоси (5од.) для зберігання кукурудзи (ємністю по 10т), циклон 4БЦШ-450, завантаження чистого зерна на автотранспорт, завантаження чистого зерна на залізничні вагони, димова труба від побутового газового котла марки «Надія ЕКО 2,3К», димові труби (2од.) від 2-х твердопаливних котлів марки «УКЗМ» (паливо – дрова), димові труби (2од.) від дизельгенератора марки Doosan AD 770. Обсяги викидів забруднюючих речовин становлять (т/рік): оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту (2,61959), оксид вуглецю (1,51614), речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом (9,96651), сірки діоксид (0,00644), неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС)(0,01516) та парникові гази при спалюванні палива: метан (0,03947), азоту (І) оксид (0,00436), вуглецю діоксид (вуглекислий газ) (2217,96458). Валовий викид забруднюючих речовин становить 17,32577т/рік (без врахування парникових газів). Всього на підприємстві є 23 (двадцять три) джерела викиду забруднюючих речовин. Вид економічної діяльності згідно із КВЕД 52.10 Складське господарство. На період проведення робіт з обґрунтування обсягів викидів для отримання Дозволу, згідно з результатами розрахунків розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, установлено, що концентрації забруднюючих речовин від стаціонарних джерел викидів не перевищують нормативних значень граничнодопустимих концентрацій (ГДК) забруднюючих речовин і є допустимим та безпечним для здоров’я людей. Зауваження та пропозиції надсилайте в місячний термін після публікації до Київської обласної (військової) адміністрації за адресою: 01196, м. Київ, площа Лесі Українки, буд.1, телефон: (044) 286-84-11.