Дата: 09.02.2023 15:24

Фото без описуГО “Рада жінок Донеччини” запрошує взяти участь у тренінгах «Протидія та запобігання домашньому насильству у громадах» для представників(-ць) громадських організацій, активістів(-ок), лідерів(-ок) думок.

Це тренінги для тих, хто хоче розібратись в темі домашнього/ гендерно зумовленого насильства, а також зрозуміти, що може робити громадська організація та активіст(к)и для запобігання та протидії домашньому/гендерно зумовленому насильству.

Під час двох днів онлайн-тренінгів ви зможете:

- зрозуміти, які види та форми може приймати домашнє насильство;

- як можливо його попередити;

- як сформувати нульову толерантність до будь-яких проявів насильства у своїй громаді;

- які механізми передбачено законом для притягнення кривдників до відповідальності;

- чому проблема домашнього насильства так актуалізувалася під час війни.

Коли? З 9 лютого по 9 березня з 10:00 до 14:30. Учасники можуть обрати для себе зручні дати.

Як зареєструватись? Форма реєстрації та більш детальна інформація за посиланням: https://bit.ly/ni_nasylstvu2023

Дедлайн? Для участі у першій сесії тренінгів необхідно подати заявку до 9 лютого. Для участі у подальших - заявки приймаються до 3 березня.

Тренінги організовуються ГО “Рада жінок Донеччини” у межах програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству, що здійснюється за підтримки уряду Великої Британії, Канади та Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

#ni_nasylstvu2023