Привітання з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 12:07

Фото без описуШановні працівники житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення! Щиро вітаю з професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності Фастівського району. Вдень і вночі, без вихідних, у складних фінансових умовах, завдяки відданості своїй справі вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення району.

А в умовах воєнного стану робота працівників ЖКГ стала справжнім подвигом, і не лише трудовим. Адже часто, ризикуючи своїм життям, ви проводили численні ремонти об’єктів критичної інфраструктури, відновлювали постачання електроенергії, води, тепла та газу на територіях, де відбувались бойові дії.

Дякуємо вам за нелегку працю і від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди!

З повагою, начальник Фастівської районної військової адміністрації Юрій ВОЛКОВ