Відбувся виїзний прийом громадян начальника Фастівської районної військової адміністрації Юрія Волкова у Боярській громаді

Дата: 05.04.2023 14:49

Фото без опису5 квітня у Боярській міській раді відбувся виїзний прийом громадян начальника Фастівської районної військової адміністрації Юрія Волкова за участю Боярського міського голови Олександра Зарубіна.

Мешканці Боярської громади мали змогу особисто озвучити хвилюючі питання та з перших вуст отримати на них відповіді очільника райдержадміністрації. Найбільш хвилюючі питання для боярчан - традиційно благоустрій, житлово-комунальне господарство, соціальні виплати ВПО, дорожнє господарство, тощо.

За результатами проведення виїзного прийому громадян всі порушені питання були взяті на контроль з метою їхнього вирішення.