Дата: 20.04.2023 22:28

У м. Київ в рамках Конгресу місцевих та регіональних влад стартував Міжнародний Саміт міст та регіонів.

Участь у ньому взяли представники іноземних держав, урядів та парламентів, очільники міст, регіонів та асоціацій. Усього — 141 представник із 17 країн та міжнародних організацій. Ще 128 керівників міст з 37 країн доєднались онлайн, серед них і тимчасово виконуючий обов'язки голови Фастівської районної державної адміністрації Сергій Богатирчук, голова Фастівської районної ради Віктор Веремейчик та очільники територіальних громад Фастівського району.

Основними темами великого саміту стали реінтеграція територій, гуманітарна ситуація, розмінування та відновлення понівечених росією громад.