ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 14.05.2023 08:47

Фото без описуЩороку другої неділі травня відзначаємо День матері. Це свято – особливе, сповнене великого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до матерів. Тепло їхніх сердець завжди залишається з нами, зігріває у дні свят і підтримує в години випробувань.

Мама... Це - найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Де б ми не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося ми знаємо, що материнське серце все відчуває - про все знає. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами нашої держави.

Усім Вам, наші дорогі мами, турботливі бабусі, кохані дружини, міцного здоров’я! Будьте завжди усміхнені, сповнені невичерпної сили духу, життєвої енергії та наснаги! Тепла та затишку Вам, злагоди і душевного спокою! Нехай здоровими і люблячими будуть Ваші діти, нехай панує у Ваших родинах мир і злагода!

Зі святом Вас!