ГОЛОВА ФОНДУ "НОВА КРАЇНА" АНДРІЙ НОВАК ПЕРЕДАВ ДИПЛОМИ УЧАСНИКІВ ЛІТЕРАТУРНОГО ДУХОВНО-ПАТРІОТИЧНОГО КОНКУРСУ "ВІРЮ В НАШУ СВЯТУ ПЕРЕМОГУ!" ДЛЯ ДІТЕЙ З ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 19.05.2023 09:59

18 травня, голова благодійного фонду "НОВА КРАЇНА" Андрій Новак та перший заступник голови Громадської ради при Бучанській РДА Ольга Квасова передали дипломи учасників літературного духовно-патріотичного конкурсу «Вірю в нашу Святу Перемогу!» тимчасово виконуючому обов'язки голови адміністрації Сергію Богатирчуку та заступнику голови Наталії Сперкач для дітей з Фастівського району, що взяли участь у конкурсі.

У конкурсі, що тривав понад два місяці, взяли участь понад 300 дітей з Києва та Київської області. Творча робота кожного учасника – це витвір літературного мистецтва, що відображає жахливу та болючу реальність сьогодення очима дітей, проте кожен твір сповнений незгасною надією та стійкою вірою в нашу Святу Перемогу!

Щиро дякуємо учням та вчителям, батькам та усім не байдужим людям, котрі були причетні до підготовки учасників.

Віримо в нашу Святу ПЕРЕМОГУ!