23 ТРАВНЯ — ДЕНЬ ГЕРОЇВ

Дата: 23.05.2023 11:23

Фото без опису23 травня — День Героїв — день пам’яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, свято величі духу українських вояків – борців за волю України. Українські захисники -  гордість й приклад для всіх нас, приклад патріотизму і мужності, любові і самопожертви.

Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять і скорбота за покладені життя Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО/ООС, усіх, хто віддав життя захищаючи рідну землю від агресора. Щира вдячність, шана та поклін Героям,  які сьогодні  перебувають на передовій боротьби за єдність, незалежність і справедливість, відстоюють територіальну цілісність рідної землі.

Добра і щастя кожній родині, а всім нам – єдності, мужності й віри в нашу Перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!