ГОЛОВА КИЇВСЬКОЇ ОДА РУСЛАН КРАВЧЕНКО ТА ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КИЇВСЬКОЇ ОДА ДМИТРО НАЗАРЕНКО ПРЕДСТАВИЛИ НОВОПРИЗНАЧЕНОГО ГОЛОВУ ФАСТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВЛАДИСЛАВА ЛИТВИНА

Дата: 29.05.2023 15:39

Фото без опису29 травня голова Київської ОДА Руслан Кравченко та перший заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко представили новопризначеного голову Фастівської районної державної адміністрації Владислава Литвина.

Відповідне розпорядження №94/2023-рп про призначення на посаду Президент України Володимир Зеленський підписав 24 травня 2023 року.

У своїй промові Руслан Кравченко наголосив на основних першочергових  завданнях, які стоять перед очільником району. Своєю чергою, Владислав Литвин подякував Президентові України, Уряду та керівництву області за довіру і призначення на надзвичайно відповідальну посаду.  Голова РДА запевнив, що зробить все, щоб Фастівський район активно розвивався, й закликав до співпраці керівників органів місцевого самоврядування, правоохоронців, представників виконавчої влади, бізнесу, аграріїв та всіх тих, хто працює на благо Фастівського району.