ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ФАСТІВСЬКОЇ РВА ВЛАДИСЛАВА ЛИТВИНА З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2023 09:20

Фото без описуДорогі діти! Шановні батьки!

В перший день літа дуже радий привітати вас з прекрасним святом - Міжнародним днем захисту дітей!

Зараз в нашій країні цей день має дуже важливе значення, так як від рук російських військових загинули вже сотні українських дітей. Але Україна робить все можливе, щоб зберегти дітей та захистити їх права попри агресію рф. Адже діти – наш найдорожчий скарб та майбутнє нації. Вони повинні жити у світі, який не знає, що таке жорстокість, біль і насильство.

Тож я щиро вітаю всіх із цим чудовим святом та бажаю кожній дитині Фастівського району і всієї України щастя, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах! Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

Зі святом!

З повагою, начальник Фастівської районної військової адміністрації Владислав ЛИТВИН