ГОЛОВА ФАСТІВСЬКОЇ РДА ВЛАДИСЛАВ ЛИТВИН ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ ШВЕЙНОЇ ФАБРИКИ "КОЗАК" З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 11.06.2023 14:12

Фото без описуЗ нагоди Дня легкої промисловості до Швейної фабрики «Козак» завітав голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав Литвин та привітав швейних працівниць та працівників з професійним святом!

"Хочу подякувати кожному з вас за своєчасну та необхідну допомогу для Збройних Сил України, за те що не залишились і не залишаєтесь осторонь проблем тих хто її потребує, а всіляко намагаєтеся внести частку своєї душі і праці у спільну мету – перемогу над ворогом. Перемога прийде обов’язково! Ми будемо наближати її разом - кожен на своєму фронті!"- Владислав Литвин.

Бажаємо всім працівникам легкої промисловості міцного здоров’я, професійних успіхів і здобутків, натхнення й ентузіазму, особистого щастя і родинного благополуччя, а галузі – безперервного й сталого розвитку, процвітання та економічного зростання наперекір всім перешкодам!