ФАСТІВСЬКИЙ РАЙОН ПЕРЕДАВ ДОПОМОГУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК КАТАСТРОФИ НА КАХОВСЬКІЙ ГЕС

Дата: 14.06.2023 15:45

Фото без описуШановні друзі, за тиждень посиленої роботи було зібрано та відправлено допомогу для постраждалих внаслідок катастрофи на Каховській ГЕС. Дякуємо представникам бізнесу, меценатам, благодійним організаціям та органам місцевого самоврядування Фастівського району, що долучились. Окрема подяка голові ради сільськогосподарських підприємств Ларисі Майсак, ТОВ "КОМПАНІЯ "ЮНІВЕСТ МАРКЕТИНГ" в особі директора Володимира Кудряшова, ТОВ  «СПЕЦРЕМСЕРВІС-1»  в особі директора Світлани Богатирчук, "Фастівське районне споживче товариство" в особі голови правління Людмили Чуприної та ТОВ "ККНК" Технобуд"  в особі директора Олександра Скрипника.

Ми не будемо стояти осторонь коли наші люди потерпають від терактів ворога. Разом - ми сильні та непереможні. Разом переможемо!