ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО КИЇВСЬКІЙ, ЧЕРКАСЬКІЙ ТА ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-АУКЦІОНІ З ПРИВАТИЗАЦІЇ БУДІВЛІ ВЕТЕРИНАРНОЇ ЛІКАРНІ

Дата: 14.06.2023 15:49

Фото без описуРегіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях запрошує взяти участь в онлайн-аукціоні з приватизації будівлі ветеринарної лікарні.

Одноповерхова нежитлова будівля ветеринарної лікарні з прибудовою та ганком, загальною площею 63,2 м². Рік побудови – 1955 рік. Фундамент – бетонний; стіни – цегляні та дерев’яні, обкладені цеглою; покрівля – шифер; перекриття – настил дощок, підлога – дошки. Гараж та господарська будівля. Фундамент – бетонний; стіни – цегляні; покрівля – шифер; підлога – бетонна.

Стартова ціна – 2 145 грн
Дата аукціону — 27 червня 2023 року.
Локація: Київська обл., Фастівський р-н, м. Фастів, вул. Героїв Танкістів, 10.

Взяти участь в аукціоні: http://surl.li/homsp.