ГОЛОВА КИЇВСЬКОЇ ОДА РУСЛАН КРАВЧЕНКО ПРОВІВ НАРАДУ З ГОЛОВОЮ ФАСТІВСЬКОЇ РДА ВЛАДИСЛАВОМ ЛИТВИНОМ, ЗАСТУПНИКАМИ ГОЛОВИ ТА ГОЛОВАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ

Дата: 17.06.2023 13:59

Фото без опису16 червня голова Київської ОДА Руслан Кравченко провів нараду з головою Фастівської РДА Владиславом Литвином, заступниками голови Наталією Сперкач, Павлом Чемерисом та головами територіальних громад Фастівського району.

Учасники зустрічі розглянули ряд важливих питань, зокрема:
- про організацію навчального процесу - закінчення 2022/2023 навчального року та стан підготовки укриттів в закладах освіти до нового навчального року;
- про стан об 'єктів критичної інфраструктури на території Фастівського району;
- про стан підготовки об 'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року;
- про облаштування місць компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб на території Фастівського району.

За результатами наради дані відповідні доручення, терміни їх виконання та настанови щодо подальшої роботи.