ГОЛОВА ФАСТІВСЬКОЇ РДА ВЛАДИСЛАВ ЛИТВИН ЗДІЙСНИВ ВИЇЗДНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В КАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 21.06.2023 16:35

Фото без опису21 червня голова Фастівської райдержадміністрації Владислав Литвин здійснив  виїздний прийом громадян в Калинівській територіальній громаді з метою сприяння громадянам у вирішенні, за місцем їх проживання, питань з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Жителі Калинівської громади виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських.

Владислав Литвин  уважно вислухав усіх, хто звернувся до нього на особистий прийом,  роз'яснив заявникам, які існують можливі шляхи  вирішення їх проблем, а також надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації задля оперативного та остаточного їх вирішення.