Фастівська Районна Державна Адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ЯКІСНА ТА ДОСТУПНА ОСВІТА НА ПОРТАЛІ «ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА»

Дата: 12.07.2023 13:18
Кількість переглядів: 92

Фото без описуДія.Освіта призначена для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через мережу інтернет. Користування освітніми та інформаційними ресурсами, електронними підручниками, мультимедійними навчальними матеріалами (аудіо- та відеоматеріалами тощо, які відтворюються за допомогою електронних засобів) та іншими навчальними ресурсами (далі – освітні матеріали), що розміщені на Дія.Освіта, є безоплатним.

Освітні серіали дозволяють українцям відкрити нові кар’єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач Дія.Освіта може створити персональну траєкторію навчання, вибравши ті навички, які  цікавлять найбільше, щоб отримати персоналізовані освітні серіали. Для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії – на основі відповідей користувачу будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних вакансій.

Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка – від дата-аналітика до баристи, від таргетолога до пекаря, від тестувальника програмного забезпечення до пакувальника. Пріоритет на професіях, що мають попит на ринку праці. Також на Дія.Освіта можна переглядати освітні серіали із цифрової грамотності чи кібербезпеки. Усі вони є безоплатними та доступними всім охочим.

Перелік серіалів, які під час війни мають особливо вагоме значення:
Освітні продукти для ВПО: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-ipds
Освітні продукти для держслужбовців: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-civil-servants
Профорієнтаційний тест: https://osvita.diia.gov.ua/career-quiz-start


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень